PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596262}
4,8 6 714
ocen
4,8 10 1 6714
11:11:11. Liczba przeznaczenia
powrót do forum filmu 11:11:11. Liczba przeznaczenia

Bardzo dobry horror, gdzie idzie się wystraszyć, jednak końcówka kompletnie zepsuta i to prawdopodobnie ona zaniża mu ocenę wśród użytkowników. Ze względu na spartaczoną końcówkę film oceniam między 6 a 7/10. Daje 7 za momenty, przy których szło podskoczyć.

ocenił(a) film na 7
tomciowy

mam takie samo zdanie..

ocenił(a) film na 5
tomciowy

Racja. Oglądałem jako film przeciętny ale z ciekawością rozwiązania. A tu taka głupota na zakończenie - zupełnie bez sensu.

ocenił(a) film na 2
tomciowy

Jak dla mnie film niewarty swojej oceny, sceny które miały straszyć bawiły mnie, dialogi kiepskie, rozmowa w labiryncie ubawiła mnie do łez. A o zakończeniu w ogóle nie wspomnę gdyż nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać. Ze szczerego serca nie polecam, wykorzystajcie te kilkadziesiąt minut na bardziej absorbujące i kreatywniejsze zajęcie - poprasujcie.

ocenił(a) film na 6
tomciowy

Dokładnie . Film zapowiadał się na super thrilller , z momentami horroru, niestety koniec zepsuł cały film , bardzo żałuję ale daję 6 , pozdrawiam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones