PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489856}

Kod Biblii

Der Bibelcode
6,1 1 713
ocen
6,1 10 1 1713
Kod Biblii
powrót do forum filmu Kod Biblii

Słaba podróba.

ocenił(a) film na 4

Wydaje mi się, że film miał być dobrą podróbką kodu Da Vinci, a wyszło bardzo marnie.
O ile początek filmu zapowiadał się dość ciekawie, to dalej robiło się wręcz beznajdziejnie.
Prawie trzy godziny braku akcji, realizmu i głupich zagadek, poza tym imię głównej bohaterki filmu było jakby magicznym zaklęciem w każdym momencie tego szajsu, co było bardzo irytujące. Nawet pewnym momencie odniosłem wrażenie że Watykan w tym filmie znajdował się w Niemczech ( papież jaki i całe jego otoczenie wydawali się typowymi niemcami).
Moim zdaniem, ta telewizyjna germańska produkcja została zrobiona wyłącznie dla zbicia jak największej kasy. Nie wiem czy ktoś jest w stanie oglądać to przez trzy godziny.
W mojej ocenie 4/10 to chyba maksimum.

Lucas1608

Zgadzam się. Oglądając go miałem nieodparte wrażenie podobieństw do Kodu da Vinci. Córka słabo znająca ojca tudzież innego krewnego, pomagający jej uczony, mnich w białej szacie i wiele wiele podobieńśtw.

ocenił(a) film na 3
ch37

jak dla mnie to było połączenie zarówno Kodu da Vinci i Aniołów w jednym

ocenił(a) film na 4
Lucas1608

cały film tak schematyczny, że już nawet pościgi po pustyni są głupimi fajerwerkami i sceny w Watykanie śmieszne swoją nadętością. 4 to max, szkoda że filmowcy traktują widza jako półdebila.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones