PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=361406}

Konklawe

The Conclave
6,4 2 414
ocen
6,4 10 1 2414
Konklawe
powrót do forum filmu Konklawe

Z trudem dotrwałem do końca tego nudnego filmu.Moja ocena-2/10.

marek1258

Uważam że był ciekawy. 6/10

Rahabiel

również uważam że był ciekawy

ocenił(a) film na 6
kojom

świetne aktorstwo, ciekawe intrygi - więcej takich filmów

ocenił(a) film na 8
kostekzary

Znakomita lekcja polityki.

ocenił(a) film na 7
lt_col_John_Sheppard

również dodaję pozytywną opinię

ocenił(a) film na 8
el_jefe

Ja też uważam, że to bardzo ciekawy film, który warto obejrzeć...

ocenił(a) film na 8
ENZOoo

marek1258 również we mnie nie znajdzie sprzymierzeńca... Bardzo ciekawy film...

ocenił(a) film na 4
Kurunir

Dla mnie dużo ciekawszy jest serial "The Borgias"... Nie opowiada o tym samym konklawe, ale film nie był porywający...

marek1258

Prawdę mówiąc, również z trudem dotrwałem do końca filmu. Strasznie mi się chciało siku... A film był moim zdaniem bardzo dobry chociaż zwolennicy rambo nic ciekawego w nim nie znajdą.

yellowicz

Acha, no to chyba go obejrzę.
;-)

yellowicz

Może trzeba było tyle nie pić, to by Ci się siku nie chciało...
:/
No ale chyba sobie na czas sikania zatrzymałeś film i nic nie straciłeś. Zwłaszcza, że piszesz iż film jest dobry (choć nie wszystkim z pewnością jest w stanie się... spodobać).
;-)

marek1258

zamiast pisac "odradzam ogladanie tego filmu " lepije gdybys uzył składni - to nie jest moja estetyka która lubie w kinie . Bo to że tobie sie on nie podobał nie znaczy że wszystkim .

ocenił(a) film na 7
marek1258

"odradzam, bo nie dotrwałem" a co, jesteś filmową wyrocznią? To ja napiszę: "Ogladajce, wytrwałem, jest super

Myszkin_filmweb

Tak, jakby tytuł nie zdradzał jakiego filmu należy się spodziewać:) Może zobaczył hełm na plakacie i pomyślał: "Apocalypto 2";)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones