PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019040}
4,5 231
ocen
4,5 10 1 231
Krwawe polowanie
powrót do forum filmu Krwawe polowanie

Grupa czterech osób kradnie wartościowe rzeczy od bogatych ludzi. Później dowiemy się, że wszystko po to, aby przywódca grupy mógł opłacić studia brata z góry. Gdy tylko to jest osiągnięte, chce zrezygnować, ale grupa namawia go na kontynuację działalności. Trafią wtedy na posiadłość, która nie będzie pusta, a jego właściciele będą chcieli polować na włamywaczy.

Pomijając karykaturalny obraz bogaczy czy jakikolwiek brak przedstawienia relacji bogatych i biednych w obrębie filmu, które mogłyby dać jakieś podstawy pod podejrzewanie autorów o próbę realizacji komentarza społecznego - nawet jeśli bardzo głupiego - to ta produkcja wykłada się tak po prostu na fabule i bohaterach. Wyobraźcie sobie najgłupszą śmierć - ten film ją ma. Wyobraźcie sobie najbardziej banalny rozwój fabuły - ten film ją ma. Wyobraźcie sobie, że bohaterowie popełniają największą durnotę - ten film też ją ma. A i tak was zaskoczy poziomem głupoty, chociażby w scenie zasadzki na pomocnika bogaczy: skopią go, przejmą jego pojazd i dopiero w środku przypomną sobie, że potrzebują kluczyki do odpalenia auta. Kluczyki, które ma przy sobie skopany, który właśnie się podnosi. Głowa wielokrotnie chowa się w dłoniach podczas seansu. Szczególnie na koniec, jak zdobywają w końcu pojazd... I jadą po ciemku przez las, między drzewami, prując 300km/h bez żadnego powodu, przecież nawet nikt ich nie goni. Co może pójść nie tak?

Kompletna strata czasu. Pojedyncze momenty, kiedy bohaterowie akurat nie są skończonymi idiotami, nie wynagradzają w mojej opinii przesiedzenia całego filmu.

ocenił(a) film na 6
_Garret_Reza_

Mnie się film podoba,ma fajny klimat.Ogląda się z ciekawością.W końcu mamy bardziej inteligentnych,zaradnych głównych bohaterów .A nie grupka niezdarnych nastolatków która potyka się o własne nogi i dają się zabić przez własną głupotę.A na koniec pokazane że bogaci świrusy z arystokracji potrafią być całkiem honorowi :D.

ocenił(a) film na 3
jazdowicz2666

Po tytule nawet nie kojarzyłem, na forum jakiego filmu dostałem odpowiedź :) Nie pamiętam więc za bardzo samej produkcji, nie mogę skomentować tych uwag.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones